site logo

За Тоше

Yongjia SPIRIT Забавна опрема копродукции, ООД

Главни производи: Отворено и затворено игралиште, Трамполински парк, Фитнес на отворено, Мека игра, Нето структура, Самостојна игра, Музичка игра, Воден парк итн.

Апликации: Забавен парк, трговски центар, парк, центар за игри, дневен престој, градинка, градина, медицинска сестра итн.

локација: Село Xiaxie, град Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou City, hejеџијанг, Кина

Фабрика: 12800 квадратни метри

Основана: во 2005

Број на вработени: 100

Странски пазар: Азија, Европа, Средниот Исток, Африка, Северна Америка, Јужна Америка, Австралија итн.

Сертификати: CE, SGS, ISO9001, OHSAS18001

OEM / ODM: прифатени

За Тоше-{:mk}SPIRIT PLAY,Игротека на отворено, Затворено игралиште, Парк со брануваа, Фитнес на отворено, надувување, меко игралиште, воин нинџа, парк на брануваа, Структура на игралиште, структура за играње, фитнес на отворено, воден парк, систем за играње, независен, независен, независен, ,Инклузивен,Парк,Ѕид за качување,Игра за мали деца